„Vilniaus galerija“ kviečia visus, kuriems bent kiek įdomus menas, pažiūrėti, o panorėjus – ir įsigyti patinkančių dailės, fotografijos, skulptūros, keramikos darbų.

Tai – penkių didžiųjų šalies miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Utenos – salonuose „Vilniaus parketas“ bei „Parketas ir tapetas“ įsikūrusios erdvės, kuriose meno kūrinius galima pamatyti ne įprastos parodų salės, bet interjero fone. Minėtose vietose „Vilniaus galerija“ nuolat rengia darbų ekspozicijas, susitikimus su kūrinių autoriais, organizuoja paskaitas, meno knygų pristatymus, parodas. Didesnėms iš jų naudojasi Vilniaus „Domus galerijoje“ esančia parodų erdve, Kauno, Šiaulių bei Klaipėdos namų idėjų centro („NIC“) salėmis. Esant poreikiui, išvardintuose miestuose veikiantys galerijos padaliniai suteikia meno gerbėjams išskirtinę galimybę puslapyje matomus meno kūrinius per savaitę pristatyti į bet kuriame mieste esantį „Vilniaus parketo“ arba „Parketo ir tapeto“ saloną. Šiuo metu įsigyti patikusį darbą galima, tik atvykus į vieną iš jų.

„Vilniaus galerija“ taip pat siekia tapti patraukliu žiniasklaidos kanalu meno mylėtojams. Jau dabar puslapyje kas savaitę skelbiamas šalyje lankytinų parodų ir kultūros renginių kalendorius, o rubrikoje „Menas žaliems“ skaitytojai reguliariai supažindinami su meno pagrindais – įvairių meno rūšių sąvokomis, kultūros reiškiniais. Čia rasite ir nuolat publikuojamų tekstų apie Lietuvos meno ir kultūros erdves, straipsnių apie galerijos autorius, ne tik „Vilniaus galerijos“ parduodamų, bet ir knygynuose neseniai pasirodžiusių leidinių apie meną arba Vilnių apžvalgas. Dažniausiai „Vilniaus galerijos“ naujienos skelbiamos socialinėje medijoje – „Instagramo“, „Twitterio“ ir ypač „Facebooko“ paskyrose. Prisijunkite prie mūsų ir apie meną skaitykite kasdien!